17 marca 2017 09:40 | Nasze sukcesy

II MIEJSCE DRUŻYNY CHŁOPCÓW W MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODACH MINI KOSZYKÓWKI

W dniu 9 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Dobrej odbył się Gminny Turniej Mini Koszykówki w kategorii chłopców mający na celu wyłonienie mistrza gminy szkół podstawowych w tej dyscyplinie oraz popularyzację koszykówki wśród dzieci szkół podstawowych.

W zawodach uczestniczyły drużyny reprezentujące: Szkołę Podstawową z Dobrej, Zespół Szkół Nr 1 ze Strykowa i Zespół Szkół Nr 2 z Bratoszewic. Po rozegraniu systemem „każdy z każdym” pasjonujących meczów udało się wyłonić zwycięzców turnieju:

• I miejsce – ZS Nr 1 w STRYKOWIE
  • II miejsce – SP w DOBREJ
  • III miejsce – ZS Nr 2 w BRATOSZEWICACH

Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Zwycięzca turnieju został wyróżniony okolicznościowym pucharem ufundowanym przez burmistrza Strykowa – Pana Andrzeja Jankowskiego.

Najlepszymi zawodnikami zawodów zostali:

• Jakub Walak - SP Dobra
  • Rafał Szychowski - ZS Nr 1 Stryków
  • Szymon Kosma - ZS Nr 2 Bratoszewice

Dekoracji dokonała dyrektor szkoły – Pani Małgorzata Wielgus.

Szczegółowe zestawienie wyników:

Nr

Kolejność meczy

ZS Nr 2 Bratoszewice      -     ZS Nr 1 Stryków

2:10

SP Dobra                       -     ZS Nr 1 Stryków

1:4

SP Dobra                       -     ZS Nr 2 Bratoszewice

6:0

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę: Jakub Walak, Paweł Woźniak, Adrian Borowiak, Wiktor Staniszewski, Tomasz Jagusiak, Dawid Koralewski, Eryk Kowalski, Filip Lefik, Norbert Chojnacki, Jakub Krzeszewski, Maciej Polinceusz, Norbert Skudlarski.

Gratulujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów.