03 marca 2017 09:23 | Nasze sukcesy

III miejsce naszych uczennic w Gminnym Konkursie Literackim ,,Czy znasz te mity?”

W dniu 16 lutego dwie uczennice z klasy Vb - Julia Fabrykowska i Alexandra Kobierski - reprezentowały naszą szkołę w Gminnym Konkursie Literackim ,,Kto najlepiej  poznał mity?” zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 1 w Strykowie.

W tym roku tematyka konkursowych zmagań dotyczyła znajomości mitologii. Dziewczynki wraz z innymi drużynami z terenu naszej gminy prezentowały swoją wiedzę na temat mitów rozwiązując test, krzyżówkę, wykreślankę, tworząc wiersz o tematyce mitologicznej orz uzupełniając drzewo genealogiczne bogów greckich.

Po niezwykle emocjonującej rywalizacji nasze uczennice zajęły III miejsce i zostały nagrodzone dyplomem oraz książkami, które będą stanowić cenną pamiątkę i posłużą poszerzaniu ich wiedzy.

Julii i Oli serdecznie gratulujemy, a wszystkich uczniów zapraszamy do udziału w innych konkursach.