02 lipca 2019 10:08 | Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Na dzień 19 czerwca czekali wszyscy uczniowie dziesięć długich miesięcy.

Wtedy to uroczyście obchodziliśmy zakończenie roku szkolnego 2018/2019 oraz ukończenie szkoły przez klasę ósmą.

Po mszach świętych odprawionych w miejscowych kościołach przez księży proboszczów - Marka Gregorczyka oraz Jakuba Orzechowskiego wszyscy uczniowie, zaproszeni goście, grono pedagogiczne oraz rodzice zebrali się w sali gimnastycznej.

Tam Pani Dyrektor - Małgorzata Wielgus – podziękowała wszystkim za pracę w minionym roku szkolnym; wskazała najważniejsze sukcesy dzieci oraz uhonorowała najlepszych  uczniów świadectwami z wyróżnieniem oraz nagrodami książkowymi. Podziękowała także wszystkim rodzicom za wspieranie szkoły w podejmowanych działaniach.

Na zakończenie swojego wystąpienia życzyła wszystkim bezpiecznych, radosnych, pełnych wrażeń, wakacji.

Do podziękowań i  życzeń Pani Dyrektor dołączyli się zaproszeni goście oraz przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Roksana Habigier.

Następnie uczniowie klasy ósmej w ciepłych słowach podziękowali wszystkim nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły za wsparcie, opiekę i edukację.

Po oficjalnej części uroczystości odbyło się spotkanie z wychowawcami, w czasie którego dzieci otrzymały świadectwa ukończenia kolejnej klasy oraz podziękowały nauczycielom za trud włożony w kształcenie i wychowanie.

Po pożegnaniu z kolegami i gronem pedagogicznym wszyscy udali się na zasłużony, dwumiesięczny wypoczynek.

Życzymy wszystkim bezpiecznych, wspaniałych letnich dni i do zobaczenia we wrześniu!