10 czerwca 2019 09:54 | Aktualności

Konkurs Sióstr Pasjonistek

„Męka Pańska w oczach dzieci i młodzieży” - pod takim tytułem odbył się konkurs zorganizowany przez Siostry Pasjonistki z okazji 100. rocznicy powstania zgromadzenia.

Konkurs literacko-plastyczny adresowany był do uczniów w różnych grupach wiekowych szkół w całej Polsce. Konkurs miał na celu rozbudzenie ekspresji plastycznej związanej z wielkopostną tradycją chrześcijańską.

Uczniowie naszej szkoły także wzięli w nim udział, młodsi wykonując prace plastyczne, starsi w konkursie poetyckim.

Wyróżnienie otrzymała LAURA MAJDA z klasy II, która w technice kredki ołówkowej, przedstawiła scenę złożenia do grobu Ciała Pana Jezusa.

Laurze gratulujemy i zachęcamy, zarówno ją, jak i inne dzieci, do udziału w konkursach i rozwijania własnych zainteresowań i talentów.