26 stycznia 2018 09:41 | Aktualności

,,Niech żyje bal…” - zabawa karnawałowa w naszej szkole

W dniu 23 stycznia odbyła się szkolna impreza, na którą uczniowie czekali już od dłuższego czasu. Przygotowywali stroje i charakteryzacje, które zaprezentowali podczas szkolnego balu karnawałowego. W rytm współczesnych i nieco starszych przebojów tańczyły postacie z bajek, bohaterowie literaccy, przedstawiciele różnych zawodów czy postaci historyczne. Można było zobaczyć Czerwonego Kapturka w parze z Myszką Miki, Kazimierza Wielkiego tańczącego z Calineczką, rycerza bawiącego się z Indianką czy jednorożca z samurajem. Wszyscy zachwycali się barwnymi, niezwykle pomysłowymi strojami oraz ciekawymi makijażami.

Tego dnia grono nauczycielskie sprawiło niespodziankę uczniom, zamieniając się w krasnoludki.

Wszystkim dopisywały humory i w świetnych nastrojach spędzali czas na wspólnej zabawie.