19 maja 2017 11:19 | Nasze sukcesy

Uczennica Szkoły Podstawowej w Dobrej na podium 59. Małego Wyścigu Pokoju

Uczennica naszej szkoły - Aleksandra Patora z kl. V b została medalistką 59. edycji Małego Wyścigu Pokoju Mazowiecko-Warszawskiego Związku Kolarskiego dla młodzików i żaków. Impreza miała aż  cztery etapy.  Pierwsze dwa rozegrano pod Ciechanowem, gdzie odbyła się jazda indywidualna na czas oraz wyścig ze startu wspólnego. Dwa dni później młodzi kolarze rywalizowali w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie ścigali się na2,5 kmw rundzie wokół Twierdzy Modlin. 59. MWP zakończył się czwartym etapem w dniu 3 maja w Grodzisku Mazowieckim, gdzie odbył się wyścig dystansowy na rundach z metą w siedzibie zakładu ,,Wzorek”.

Aleksandra Patora pod wodzą trenera Wojciecha Pożarlika odniosła kilka znaczących sukcesów, plasując się w ścisłej czołówce:  2. miejsce w II etapie wśród żaczek, 3. miejsce  w III etapie wśród żaczek, 2. miejsce w IV etapie wśród żaczek .W klasyfikacji generalnej 59. Małego Wyścigu Pokoju Ola zajęła 3. miejsce.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy !