27 marca 2017 13:31 | Nasze sukcesy

II MIEJSCE NASZEJ SZÓSTOKLASISTKI – MAŁGOSI MALISZEWSKIEJ W TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

Corocznie uczniowie z naszej szkoły biorą udział w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież  Zapobiega Pożarom”. W tym roku szkolnym z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do zmagań z wiedzy pożarniczej następujący uczniowie: Małgorzata Maliszewska z kl. VI, Dawid Koralewski również z kl. VI i Maciej Duniec z kl. IV. 15 marca 2017 roku przystąpili oni do turnieju, rywalizując z innymi uczniami szkół z naszej gminy. Najpierw rozwiązywali pisemny test, po którym osoby z największą ilością zdobytych punktów zostały zakwalifikowane do ścisłego finału, gdzie musiały się wykazać szeroką wiedzą teoretyczną z zakresu pożarnictwa. Miło nam poinformować, iż nasza szóstoklasistka Małgorzata Maliszewska, po emocjonujących zmaganiach, zajęła w turnieju II miejsce w kategorii szkół podstawowych. Serdecznie gratulujemy Małgosi wygranej. Gratulacje należą się również Dawidowi oraz Maćkowi, którym zabrakło niewielu punktów, aby znaleźć się w ścisłym finale. Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka Justyna Studzińska.