17 marca 2017 09:44 | Nasze sukcesy

II MIEJSCE DRUŻYNY DZIEWCZĄT W MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODACH MINI KOSZYKÓWKI

W dniu 8 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Dobrej odbył się Gminny Turniej Mini Koszykówki w kategorii dziewcząt mający na celu wyłonienie mistrza gminy szkół podstawowych w tej dyscyplinie oraz popularyzację tej dyscypliny sportowej wśród dzieci szkół podstawowych.

W zawodach uczestniczyły drużyny reprezentujące: Zespół Szkół Nr 1 w Strykowie, Szkołę Podstawową z Niesułkowa, Szkołę Podstawową z Dobrej, Szkołę Podstawową Nr 1 ze Strykowa i Zespół Szkół Nr 2 z Bratoszewic. Po rozegraniu systemem „każdy z każdym” pasjonujących meczów udało się wyłonić zwycięzców turnieju:

• I miejsce – SP w NIESUŁKOWIE
  • II miejsce – SP w DOBREJ
  • III miejsce – ZS Nr 1 w STRYKOWIE
  • IV miejsce – SP Nr 1 w STRYKOWIE
  • V miejsce – ZS Nr 2 w BRATOSZEWICACH

Zwycięzca turnieju został wyróżniony okolicznościowym pucharem ufundowanym przez burmistrza Strykowa – Pana Andrzeja Jankowskiego. Pozostali uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Najlepszymi zawodniczkami zawodów zostały:

• Karolina Żygadło - SP Dobra
  • Martyna Kaczmarek - SP Niesułków
  • Lidia Piestrzeniewicz  - ZS Nr 2 Bratoszewice

Dekoracji dokonała dyrektor szkoły – Pani Małgorzata Wielgus.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę: Karolina Żygadło, Nikola Kwiatkowska, Aleksandra Kapuścińska, Andżelika Kochaniak, Sandra Piechota, Iga Chmielińska, Natalia Radzińska, Anna Boruszczak, Paulina Walak, Natalia Wasiela, Klaudia Kuna, Sara Banasiak.

Gratulujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów.