Archiwalne wydarzenia

02 maja 2014 15:58 | Archiwalne wydarzenia

Uczennice Szkoły Podstawowej w Dobrej MISTRZYNIAMI Miasta i Gminy Stryków w mini piłce nożnej.

We wtorek 07 maja 2013 roku na boisku Szkoły Podstawowej w Dobrej  odbyły się eliminacje gminne w mini piłce nożnej dziewcząt. Przy pięknej, słonecznej pogodzie rywalizowały cztery zespoły reprezentujące Szkołę Podstawową w Niesułkowie, Szkołę Podstawową Nr 1 w Strykowie, Szkołę Podstawową Nr 2 w Strykowie i Szkołę Podstawową w Dobrej. Mecze rozegrano systemem „ każdy z każdym”. Najlepszą okazała się reprezentacja gospodarzy, czyli Szkoły Podstawowej w Dobrej, która wygrała wszystkie mecze: z SP 1 Stryków 3:1, Z SP Niesułków 5:0 i z SP nr 2 Stryków 1:0.

Wyniki poszczególnych spotkań:

SP Dobra   -  SP Nr 1 Stryków    3:1

SP Nr 2 Stryków  -  SP Niesułków  6:0

SP Nr 2 Stryków  -  SP Nr 1 Stryków  1:1

SP Dobra  -  SP Niesułków  5:0

SP Dobra  -  SP Nr 2 Stryków  1:0

SP Niesułków   -  SP Nr 1 Stryków  0:3

Klasyfikacja końcowa:

1.SP Dobra

2.SP Nr 2 Stryków

3.SP Nr 1 Stryków

4.SP Niesułków

Zwycięzca będzie reprezentował naszą gminę w mistrzostwach powiatu zgierskiego, które odbędą się 20 maja 2013 r. w Zgierzu.

Przeczytano: 749 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry