Archiwalne wydarzenia

02 maja 2014 15:56 | Archiwalne wydarzenia

I MIEJSCE KAMILI ROGULSKIEJ w Gminnym Konkursie o Unii Europejskiej.

Uczennica Szkoły Podstawowej  w Dobrej - Kamila Rogulska z klasy V zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie o Unii Europejskiej.

Szkołę naszą reprezentowali również Gabriela Bryszewska z kl. V i Arkadiusz Brzeziński z kl. VI Przygotowując się do konkursu, pod opieką nauczycielki - pani Jolanty Lis,  pogłębiali oni wiedzę na temat zabytków, osobliwości architektury i przyrody a także specjałów kulinarnych krajów UE.  W różnych konkurencjach przygotowanych przez organizatorów konkursu -  nauczycieli Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach, zwyciężyła  Kamila, która z powodzeniem wykorzystała nabyte wiadomości  i umiejętności, a także własne zainteresowania.

Po konkursie wszyscy wrócili do Dobrej w świetnym nastroju.

Młodym Europejczykom ze Szkoły Podstawowej w Dobrej życzymy, by spełniły się ich plany i marzenia o podróżach  po Europie!

I MIEJSCE KAMILI ROGULSKIEJ w Gminnym Konkursie o Unii Europejskiej.