24 grudnia 2017 12:59 | Aktualności

ŚWIĄTECZNE MUZYKOWANIE I WARSZTATY PLASTYCZNE Z BLISKIMI

W dniu 20 grudnia 2017 roku uczniowie kl. III b zaprosili do szkoły swoich najbliższych. Najpierw odbył się piękny występ dzieci pt. „Świąteczne muzykowanie”.  Uczniowie zaprezentowali bożonarodzeniowe tradycje. Nie zabrakło także wesołego śpiewu oraz muzykowania dzieci. Uczniowie zaśpiewali polskie kolędy oraz piosenki świąteczne, również w języku angielskim. Natomiast Julia Nowak umiliła obecnym czas grą na flecie poprzecznym. Przepięknie zagrała na instrumencie kolędę pt. „O Gwiazdo Betlejemska”.  Końcowym punktem spotkania były warsztaty plastyczne, w których uczestniczyły dzieci oraz ich rodzice. Wspólnie wykonywano różnymi technikami, z wykorzystaniem różnych materiałów, ciekawe i barwne choinki, które zapewne będą stanowiły fantastyczną ozdobę domów podczas świąt.

Był to wspaniały dzień, który wprowadził wszystkich w czas magicznych świąt Bożego Narodzenia. Na koniec tego miłego spotkania wszyscy złożyli sobie życzenia świąteczne.