08 listopada 2014 15:04 | Aktualności

Pierwsze miejsce drużyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Dobrej w Międzyszkolnych Zawodach Unihokeja

W poniedziałek 03.11.2014r, uczennice Szkoły Podstawowej w Dobrej walczyły z innymi drużynami z gminy Stryków o miano najlepszej drużyny w mini unihokeja. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny:  SP DOBRA, ZS nr 2 STRYKÓW, ZS nr 2 BRATOSZEWICE, SP NIESUŁKÓW.  Szkołę reprezentowały: GABRYSIA PAŁCZYŃSKA, KAROLINA MICHALAK, KLAUDIA SKUDLARSKA, ALEKSANDRA ŻYGADŁO, WIKTORIA PIETRASIAK, WIKTORIA SIUDA, EWA JAGUSIAK, JULITA KLIMCZAK, PATRYCJA KOLASA.

Po emocjonującej rywalizacji uczennice naszej szkoły uzyskały najwięcej punktów i miano najlepszej drużyny turnieju. Gratulujemy:!!!

Przeczytano: 300 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry